COACHING

Trafiłeś na moją stronę, by rozwiązać problem, który nie daje Ci spokoju? Chcesz poprawić swoją wydajność lub wyniki? Chcesz zwiększyć poziom swojej motywacji? A może chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o sobie? Dobrze trafiłeś. Świadomość swoich możliwości, daje pewność siebie oraz prawdziwą, głęboką motywację by realizować cele i osiągać sukces w tym co robisz. Coaching może Ci pomóc wydobyć Twój pełen potencjał, nauczyć Cię mierzyć się z wyzwaniami, zamieniać marzenia na cele i je osiągać. Pozwoli Ci też zamieniać marzenia na cele. Wierzę, że w życiu nie ma błędów, są tylko doświadczenia. Każde doświadczenie jest ważnym momentem, by się uczyć, rozwijać, czynić postępy na drodze samodoskonalenia.

Jeśli myślisz o realizacji jakiekolwiek celu, motywacja jest tym, co pozwala Ci zacząć. Ja jestem po to aby Ci w tym pomóc. Pomogę Ci byś mógł się rozwijać i osiągać sukcesy w dziedzinie, w której dotąd były one nieosiągalne. Czym jest Coaching? Coaching jest świadomym procesem, w którym wykorzystywany jest Twój potencjał, byś osiągał założone cele. Doskonali kompetencje w wybranych obszarach. Pozwala rozwijać Ciebie:

– doskonali kompetencje w wybranych obszarach,
– pozwala rozwijać Ciebie,
– poszerza samoświadomość,
– usuwa przeszkody wewnętrzne, (np. nastawienie, przekonania, bariery) jak i zewnętrzne (np. presja otoczenia),
– wydobywa i wzmacnia co w Tobie najlepsze,
– ukierunkowuje Cię na wybrane obszary,
– udoskonala dotychczasowe działanie,
– zwiększa wydajność oraz efektywność na wybranych obszarach,
– jest inwestycją w Twój stały i długofalowy rozwój- może dotyczyć wszystkiego, czego dziś nie potrafisz osiągnąć, a czego pragniesz.

Coaching przełamuje bariery, aby pomóc Ci osiągnąć Twój założony cel. Podstawowym sposobem komunikacji między Tobą i mną jest rozmowa, podczas której ja znam pytania, a Ty znasz odpowiedzi. Podczas Coachingu nie sugeruję Ci możliwych rozwiązań, nie wartościuje Twoich wyborów ani ich nie oceniam. Pomagam Ci natomiast dojść do możliwych rozwiązań, ułatwiam Ci ich wartościowanie oraz pozostawiam Ci przestrzeń, abyś sam ocenił swoje wybory.

Oferuję Ci pełne zaangażowanie w naszą relację oraz stworzenie Ci bezpiecznych warunków do odkrywania, tworzenia oraz niekiedy eksperymentowania w wybranych obszarach. Podstawą naszej relacji jest wiara w dobre intencje oraz pozytywna energia, która warunkuje atmosferę naszej współpracy. Gwarantuję Ci pełną dyskrecję. Nasza współpraca opiera się na partnerskiej relacji i wzajemnym zaufaniu. Jest to bardzo ważne, gdyż zmiana wymaga odkrycia siebie (będziemy bazować na Twoich zasobach, ale i ograniczeniach), co może nastąpić jedynie w atmosferze wzajemnego zaufania. Pamiętaj proszę, że Coaching nie jest leczeniem ani psychoterapią. W trakcie naszych spotkań skupimy się na obecnej rzeczywistości oraz na przyszłości, byś mógł osiągać założone cele.

Jedna sesja coachingowa trwa z reguły od 60 minut do 120 minut (dodatkowo możliwość wykorzystania telefonu). Plan naszych sesji coachingowych oraz koszty ustalamy na pierwszym spotkaniu.

Chcesz lepiej wykorzystać swoje możliwości?

REFERENCJE